Lasītājs izdzīvo tūkstošiem dzīvju, pirms mirst.
Pārējie — tikai vienu.

/ Džordžs R.R. Mārtins /

Romantiķu slepenā misija

Lisa Keja Adamsa

Breidens Maks domā, ka mīlestības romānu lasīšana padara viņu par lietpratēju romantikas jautājumos, taču drīz vien viņš atklās, ka dzīve ir labāka par fantāzijām.

Līva Papandreasa strādā savu sapņu darbu kā konditore Nešvilas populārākajā restorānā. Žēl gan, ka aiz slēgtām durvīm viņas priekšnieks nav nemaz tik apburošs. Pieķērusi šefpavāru uzmācamies jaunai viesmīlei, Līva iejaucas un tāpēc tiek atlaista. Viņa sola atriebties, tomēr, lai tiktu galā ar ietekmīgo pavāru, viņai būs nepieciešama palīdzība.

Diemžēl tas nozīmē vērsties pēc palīdzības pie Breidena Maka. Kad restorānu vidē Līva kļūst par nevēlamu personu, harizmātiskais naktsklubu īpašnieks piedāvā palīdzēt atmaskot viņas bijušo priekšnieku, taču viņa motīvi Līvai šķiet aizdomīgi.

Tas ir darbiņš Romantiķu grāmatu klubam!

Iedvesmojušies no romantiskā spriedzes romāna, ko šobrīd lasa, grāmatu kluba puiši palīdz Līvai noorganizēt slepenu operāciju, lai atklātu priekšnieka noziegumus. Tiesa gan, tikpat dedzīgi viņi vēlas palīdzēt Makam atrast ceļu uz Līvas sirdi… lai gan viņa ir apņēmusies apdzēst pirmās dzirkstis, pirms ir apdedzinājusies.

Cena: EUR 14.75

Lyssa Kay Adams. Undercover Bromance
No angļu valodas tulkojusi Santa Andersone
ISBN: 978-9934-553-57-8
Cietie vāki
288 lpp.
Grāmata izdota 22.05.2024.

Tie, ko satiekam brīvdienās

Emīlija Henrija

Divi labākie draugi. Desmit vasaras ceļojumi. Viena pēdējā iespēja iemīlēties.

New York Times bestsellera “Pludmales romāns” autores jaunais aizraujošais romāns, kas radīs siltu, sapņainu pēcgaršu — kā pēc brīnišķīga atvaļinājuma.

Popija un Alekss. Alekss un Popija. Viņiem nav nekā kopīga. Viņa ir brīvību mīlošs haoss, viņš nēsā tikai stīvas haki krāsas bikses. Viņai piemīt neremdināma vēlme ceļot, viņš labprātāk paliktu mājās ar grāmatu. Un tomēr kopš liktenīgā brauciena mājup no koledžas viņi ir labākie draugi. Lielāko daļu gada viņi dzīvo tālu viens no otra — viņa Ņujorkā, viņš abu dzimtajā pilsētiņā —, bet jau desmit gadus katru vasaru viņi kopā ir pavadījuši brīnišķīgas brīvdienas.

Līdz tai reizei pirms diviem gadiem, kad abi visu sabojāja un kopš tā laika vairs nesarunājas.

Popija ir sasniegusi visu, ko vēlējās, bet jūtas rutīnas nomākta. Uz jautājumu, kad viņa pēdējo reizi bija laimīga, atbilde ir nešaubīga — tajā pēdējā braucienā ar Aleksu. Un tā nu viņa nolemj pierunāt savu labāko draugu doties vēl vienā vasaras ceļojumā, likt visas kārtis galdā un sakārtot attiecības. Brīnumainā kārtā viņš piekrīt.

Tagad viņai ir nedēļa laika atgūt šo draudzību. Ja vien viņa spētu ignorēt to “ja nu”, kas allaž bija viņu šķietami nevainojamo attiecību sastāvdaļa. Nudien, kas gan varētu noiet greizi?


'Visas 10 zvaigznes!' — Kristīne Pīkenena, Latvijas skarbākā grāmatu blogere

Cena: EUR 15.25

Emily Henry. People We Meet on Vacation
No angļu valodas tulkojusi Ieva Melgalve
ISBN: 978-9934-553-56-1
Cietie vāki
349 lpp.
Grāmata izdota 22.02.2024.

Pludmales romāns

Emīlija Henrija

Mīlas romānu autore, kas vairs netic mīlestībai, un elitārās literatūras rakstnieks, kas iestidzis rutīnā, met viens otram izaicinājumu vasaras garumā — izaicinājumu, kas varbūt mainīs viņu priekšstatus par to, kā jābeidzas stāstiem.

Augusts Everets ir kritiķu slavēts elitārās literatūras rakstnieks. Janvāre Endrūsa raksta romantiskus stāstus dāmām. Viņa savus varoņus saved kopā uz mūžu, savukārt viņš — iedzen kapā.

Abi ir pilnīgi pretstati.

Patiesībā viņus vieno tikai tas, ka trīs vasaras mēnešus viņi dzīvo kaimiņos katrs savā pludmales mājā bez naudas, bet toties ar radošo krīzi.

Līdz kādā pelēkā vakarā viņi noslēdz derības, cerot tādējādi izrauties no rakstniecības rutīnas dūksnāja: Augusts pa vasaru uzrakstīs kaut ko dzīvespriecīgu, savukārt Janvāre uzceps “nākamo dižo amerikāņu romānu”. Viņa vedīs Gustu neīstos randiņos, kas būs kā no romantiskām filmām, bet viņš paņems Janvāri līdzi uz intervijām ar vietējā meža nāves kulta izdzīvojušajiem (cik tipiski). Abi pabeigs savas grāmatas, un neviens nebūs iemīlējies. Kā tad.


'Oriģināli, dzirkstoši spoži un viscaur ar sirdi…' —Sallija Torna, grāmatas 'Ienaida spēle' autore


Cena: EUR 14.89

Emily Henry. Beach Read
No angļu valodas tulkojusi Ieva Melgalve
ISBN: 978-9934-553-52-3
Cietie vāki
320 lpp.
Grāmata izdota 15.09.2023.

Romantiķu grāmatu klubs

Lisa Keja Adamsa

PIRMAIS GRĀMATU KLUBA NOTEIKUMS – PAR GRĀMATU KLUBU NERUNĀ.

Nešvilas “Leģendu” zvaigznes Gevina Skota laulība ir nonākusi augstākā līmeņa strupceļā. Viņš nesen ir atklājis pazemojošu noslēpumu — sieva Tea vienmēr tēlojusi lielo “O”. Atklājums laupa viņam savaldību, un saspringto attiecību vadzis lūst. Tea pieprasa šķiršanos, un Gevins saprot, ka ļāvis savam lepnumam un bailēm gūt virsroku.


LAIPNI LŪGTI ROMANTIĶU GRĀMATU KLUBĀ!

Satriektais un izmisušais Gevins palīdzību atrod negaidītā vietā — slepenā mīlas romānu lasītāju klubā, kura biedri ir Nešvilas ietekmīgākie vīrieši. Ar savas pašreizējās lasāmvielas — erotiskas vēsturiskas drāmas “Iekarot grāfienes sirdi” — palīdzību puiši māca Gevinam, kā glābt laulību. Tomēr, lai nelaimīgais Romeo atrastu sevī varoni un atgūtu sievas uzticēšanos, ar rožainiem izteicieniem un grandioziem žestiem vien nepietiks.


Ar 'Romantiķu grāmatu klubu' izdevniecība 'Prometejs' uzsāk jaunu grāmatu sēriju 'Evita', kas specializēsies romantisko romānu izdošanā.

Cena: EUR 13.99

Lyssa Kay Adams. Bromance book club
No angļu valodas tulkojusi Santa Andersone
ISBN: 978-9934-553-50-9
Cietie vāki
288 lpp.
Grāmata izdota 28.06.2023.